جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی تالیف:جبرئیل نجفی

  منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی

  تالیف:جبرئیل نجفی کارشناس ارشد زبان روسی

  پیش گفتار

  گسترش اهمیت زبان روسی به عنوان زبان خارجی موجب شده است تا تحقیقات و مطالعات مختلف در خصوص این زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

  همسایگی با کشور روسیه و روابط دیرینه فرهنگی، اقتصادی و سیاسی با این کشور و توان بالای علمی دانشگاه‌های روسی زبان، بخصوص در رشته‌های علوم ‌انسانی و فنی، جایگاه زبان روسی در کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق و در نهایت ادبیات غنی زبان روسی موجب تأسیس رشته زبان روسی شده است.

   

  گروه زبان روسی در مقطع کارشناسی ارشد از سال ۱۳۸۰ در گرایش آموزش زبان و از سال ۱۳۸۳ در گرایش زبان و ادبیات روسی دانشجو می‌پذیرد که منابع آن به ترتیب شامل دروس ذیل می باشد:

   

  *دروس مشترک درهردوگرایش :

   آشنایی با آثار ادبی روسی، اصلاحات و تعبیرات زبان، اصول و روش تحقیق، اصول و روش ترجمه، نامه‌نگاری، متون اسلامی،  بیان شفاهی داستان، ترجمه از فارسی به روسی، ترجمه از روسی به فارسی، ترجمه ترجمه متون ساده، متون علوم‌انسانی، ترجمه متون مطبوعاتی، تلخیص متون، خواندن متون مطبوعاتی، خواندن و درک مفاهیم، دستور زبان، زبان روسی عمومی ، زبان دوم، زبان‌شناسی همگانی، گفت و شنود، آیین نگارش.

   

   

  ایمیل جهت تهیه کتاب

   

  Boyuk1990@gmail.com

   


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 6 آبان 1394
  منبع
  برچسب ها : زبان ,روسی ,ترجمه ,متون ,ارشد ,منابع ,زبان روسی ,آموزش زبان ,جبرئیل نجفی ,ترجمه متون ,تالیف جبرئیل ,روسی تالیف جبرئیل ,
  منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی تالیف:جبرئیل نجفی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر